موارد استفاده از پمپ كارواش صنعتي

۸۷ بازديد


جريان الكتريكي مورد نياز جهت كاركرد تايمر توسط باطري آن تامين مي شود.مطابق با تنظيماتي كه شما براي آبياري گياهان خود به تايمر داده ايد و با ورود جريان الكتريسيته ديافراگم عمل كرده و توسط شير برقي آب جريان پيدا مي كند و عمليات آبيار انجام مي شود. در مناطقي كه نور خورشيد مناسب و هميشگي است مي توانيد از اين مدل تايمرها استفاده كنيد، چون استفاده از اين تايمرها در راستاي بهر گيري از انرژي هاي خورشيد است.اين تايمرها طرح و كاركرد ساده اي دارند و همچنين از نظر برنامه ريزي زمان نيز ساده مي باشند. يكي از موثرترين راه هاي كاهش دما، سيستم تهويه مناسب است. طراحي اين سيستم به گونه اي است كه با رها كردن ماشه تفنگي، دريچه باي پس باز شده، فشار آب كاهش مي يابد و آب با فشار تقريبي 10 بار به چرخش ادامه ميدهد. توجه داشته باشيد كه طي تمام اين فرآيندها شير آب اصلي بايد باز باشد.
بايد يك تايمري را انتخاب كنيد، كه بتواند دبي آب مورد نياز براي مزرعه شما را عبور دهد. هم داراي حالت اتوماتيك است، كه با برنامه ريزي ورود آب به مزرعه را كنترل مي كند. تايمر آبياري هوشمند وظيفه آبرساني اتوماتيك ناحيه از پيش تعيين شده را در زمان معين شده و به مقدار مشخص بر عهده دارد. براي نصب تايمر آبياري ابتدا وسايل مورد نياز شامل تايمر آبياري، باتري و رابط هاي تبديل براي متصل نمودن تايمر به شير آب اصلي و لوله هاي آبياري را تهيه مي كنيم. همچنين مي توان آن را بر حسگرها و ترموستات هاي مختلف تنظيم كرد تا رطوبت ، زمان و دما را كنترل كند. • آبياري زياد به همان ميزان كم آبي به گياهان شما صدمه مي زند پس از آبياري بيش از حد جلوگيري كنيد.• بهتر است آبياري خود را بين ساعات 4تا 10صبح تنظيم كنيد• اگر تايمر آبياري شما قابليت اتصال به سنسور باران را دارد از اين مزيت استفاده كنيد ، سنسور را هم خريداري كنيد، چون اين سنسورها با حسگرهاي حساس به ميزان بارش به تايمر يا كنترلر شما اعلام مي كند كه جريان آب را قطع كند. فرض كنيد كه شما باغ يا ويلايي دور از شهر داريد و نياز است هر چند روز يك بار براي فرايند آبياري به باغ يا ويلاي خود سر بزنيد در اين صورت علاوه بر هزينه هاي رفت و آمد زمان زيادي را براي اينكار از دست خواهيد داد.
عملكرد تايمر هاي آبياري هوشمند به اين صورت مي باشد كه كاربر ميتواند دستگاه را براي آبياري خودكار در زمان مورد نظر خود تنطيم نماييد داخل تايمر آبياري رين يك شير برقي آب ديافراگمي قرار گرفته است كه به صورت normally closed است يعني در حالت عادي بسته مي باشد و هنگامي كه تايمر به شير آب متصل مي باشد و شير باز است هيچگونه آبي وارد سيستم نمي شود در واقع شير برقي رابط ميان شير آب و سيستم آبرساني گياهان مي باشد. فرض كنيد كه شما ميخواهيد به مسافرت برويد و نگران گل و گياهان آپارتماني خود هستيد و يا باغي داريد كه هر روز امكان سر زدن و آبياري گياهان آن را نداريد با استفاده از اين تايمر آبياري به سادگي مي توانيد فرآيند آبرساني به گياهان را در زمان مورد نظر و به ميزان دلخواه انجام دهيد. اما به مرور زمان در معرض نور خورشيد بودن باعث فرسودگي زوتر تايمر مي شود به همين دليل بهتر است از يك سايه بان استفاده كنيد. ساختار مقاوم استيل و تحمل دما و فشار مورد نظر از ويژگي هاي لنس با كيفيت به حساب مي آيند. نازل هاي مه پاش در حقيقت دريچه هاي انتقال آب به محيط مي باشند.
مي توانيد نحوه عملكرد آن را عوض كنيد و بر روي مه پاش قرار دهيد. براي نصب تايمر ورودي تايمر را به شير آب يا لوله آب متصل ميكنيم دقت كنيد كه در صورتي كه سايز شير آب به ورودي تايمر نخورد بايد از رابط مناسب استفاده نماييد. حتي در زمين هاي كشاورزي بزرگ در صورتي كه زمين، شيب مناسبي داشته باشد يا منبع آب در ارتفاع قرار گرفته باشد مي توانيد از نيروي گرانش زمين به عنوان نيروي محركه براي به جريان در آمدن آب در لوله ها استفاده كنيد. پس بهتر است براي جلوگيري از همچنين مشكلي تايمر را باز كنيد. منظور از دو زمانه اين است كه شما دو مقدار روشن شدن تايمر و فاصله هر بار خاموش شدن را تعريف ميكنيد. همانطور كه ميدانيد آبياري گياهان امري مهم و تخصصي است چرا كه لازم است در آبياري هر گياه و يا درخت عواملي مانند زمان آبدهي، ميزان آب تزريق شده براي گياه به درستي اعمال شود. شما براي برش اين لوله و نصب نازل مه پاش بر روي آن فقط يك قيچي لازم داريد. در اين نواحي سيستم هاي سرمايش تبخيري همچون مه پاش و يا پد سلولزي، پاسخگو نخواهند بود.

https://abniro.com/car-wash-pump/%D9%BE%D9%85%D9%BE-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%B4/

تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در مونوبلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.